Współpraca

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

Dołącz do naszego zespołu!

Port Osobowice, wypożyczalnia sprzętu wodnego, poszukuje entuzjastów sportów wodnych z różnorodnymi umiejętnościami i doświadczeniem, którzy pragną dołączyć do naszego dynamicznego zespołu. Jeżeli posiadasz pasję do pracy z klientami i chciałbyś/chciałabyś dzielić się swoją miłością do sportów wodnych, to jesteśmy zainteresowani współpracą z Tobą!

 

Aby aplikować, wypełnij poniższy formularz i załącz swoje CV. Upewnij się, że zawarłeś swoje dane kontaktowe oraz kilka słów na temat swojego doświadczenia i tego, dlaczego chcesz pracować w Port Osobowice. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami, aby omówić dalsze kroki.

Klient Biznesowy

Włącz swoją jednostkę do naszej floty czarterowej! 

Port Osobowice oferuje właścicielom jednostek pływających możliwość podjęcia współpracy w zakresie włączenia ich jednostek do naszej floty czarterowej.

Zapewniamy kompleksowe usługi zarządzania, marketingu i obsługi klienta, aby pomóc Ci zoptymalizować zyski ze swojej jednostki i upewnić się, że jest ona odpowiednio utrzymana. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą, wypełnij poniższy formularz zgłoszeniowy, podając szczegóły swojej jednostki (typ, moc, rok produkcji) oraz swoje dane kontaktowe. Skontaktujemy się z Tobą, aby omówić warunki współpracy i odpowiedzieć na wszelkie pytania.